Easy Translator (6.x-2.0) - en to az translation catalogue (13 entries)

en: Actions
az: Tədbirlər

en: Language
az: Dil

en: Comments
az: Şərhlər

en: Overview
az: Ümumi baxış

en: Links
az: Linklər

en: n/a
az: yox

en: Contains
az: Tərkibində

en: Source
az: Mənbə

en: Deleted
az: Silindi

en: Translate
az: Tərcümə etmək

en: Target
az: Hədəf

en: Starts with
az: ilə başlayır

en: Ends with
az: ilə bitir
