Easy Translator (6.x-2.0) - en to bo translation catalogue (13 entries)

en: Actions
bo: བྱ་འགུལ

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Comments
bo: དཔྱད་གཏམ

en: Overview
bo: མདོར་བསྡུས

en: Links
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Contains
bo: ཚུད་པ

en: Source
bo: ཁུངས

en: Deleted
bo: སུབ་ཚར་བ

en: Translate
bo: ཡིག་བསྒྱུར་བྱེད

en: Target
bo: དམིགས་གནས

en: Multilanguage
bo: སྐད་མང་།

en: Starts with
bo: འགོ་རྩོམ་བྱེད

en: Ends with
bo: མཇུག་རྫོགས་བྱེད་
