Easy Translator (6.x-2.0) - en to es translation catalogue (16 entries)

en: Actions
es: Acciones

en: Language
es: Idioma

en: Comments
es: Comentarios

en: Overview
es: Vista general

en: Links
es: Enlaces

en: n/a
es: n/d

en: Contains
es: Contiene

en: Source
es: Origen

en: Deleted
es: Eliminado

en: Filter:
es: Filtrar:

en: Translate
es: Traducir

en: Target
es: Destino

en: Multilanguage
es: Multi idioma

en: No strings found for your search.
es: No se han encontrado cadenas de texto que coincidan con su busqueda.

en: Starts with
es: Comienza con

en: Ends with
es: Termina con
