Easy Translator (6.x-2.0) - en to hi translation catalogue (13 entries)

en: Actions
hi: क्रियाएँ

en: Language
hi: भाषा

en: Comments
hi: टिप्पणियाँ

en: Overview
hi: समीक्षा

en: Links
hi: लिंक

en: n/a
hi: लागू नहीं

en: Contains
hi: मे हैं

en: Source
hi: स्रोत

en: Deleted
hi: मिटाया गया

en: Translate
hi: अनुवाद

en: No strings found for your search.
hi: आपकी खोज के लिए कोई स्ट्रिंग नहीं मिली |

en: Starts with
hi: के साथ शुरू होता है

en: Ends with
hi: साथ समाप्त होता है
