Easy Translator (6.x-2.0) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Actions
is: Aðgerðir

en: Language
is: Tungumál

en: Comments
is: Ummæli

en: Overview
is: Yfirlit

en: Links
is: Hlekkir

en: n/a
is: á ekki við

en: Contains
is: Inniheldur

en: Translate
is: Þýða

en: No strings found for your search.
is: Enginn strengur fannst út frá leitarorðinu þínu.

en: Starts with
is: Byrjar á

en: Ends with
is: Endar á
