Easy Translator (6.x-2.0) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Actions
ka: ოპერაციები

en: Language
ka: ენა

en: Comments
ka: კომენტარები

en: Overview
ka: მიმოხილვა

en: Links
ka: ბმულები

en: Contains
ka: შეიცავს

en: Source
ka: წყარო

en: Deleted
ka: წაშლილი

en: Translate
ka: თარგმნა
