Easy Translator (6.x-2.0) - en to oc translation catalogue (14 entries)

en: Actions
oc: Accions

en: Language
oc: Lenga

en: Comments
oc: Comentaris

en: Overview
oc: Vista d'ensemble

en: Links
oc: Ligams

en: n/a
oc: n/d

en: Contains
oc: Conten

en: Source
oc: Font

en: Deleted
oc: Suprimit

en: Translate
oc: Traduire

en: Target
oc: Cibla

en: No strings found for your search.
oc: Cap de cadena pas trobada.

en: Starts with
oc: Commence per

en: Ends with
oc: Finit per
