Easy Translator (6.x-2.0) - en to fa translation catalogue (13 entries)

en: Actions
fa: عملکردها

en: Language
fa: زبان

en: Comments
fa: نظر‌یات

en: Overview
fa: مرورکلی

en: Links
fa: واصلیها

en: n/a
fa: هیچ

en: Contains
fa: شاملِ

en: Source
fa: منبع

en: Deleted
fa: حذف شد

en: Translate
fa: ترجمه

en: Target
fa: مقصد

en: Starts with
fa: شروع شود با

en: Ends with
fa: تمام می‌شود با
