Easy Translator (6.x-2.0) - en to ro translation catalogue (13 entries)

en: Actions
ro: Acțiuni

en: Language
ro: Limba

en: Comments
ro: Comentarii

en: Overview
ro: Privire de ansamblu

en: Links
ro: Legături

en: Contains
ro: Conține

en: Source
ro: Sursă

en: Deleted
ro: Şters

en: Translate
ro: Traducere

en: Target
ro: Ţintă

en: No strings found for your search.
ro: Nici un şir nu a fost găsit în urma căutării.

en: Starts with
ro: Începe cu

en: Ends with
ro: Se termină cu
