VK OpenAPI (6.x-1.0-alpha11) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Submit
fa: ارسال

en: Username
fa: نام کاربری

en: None
fa: خالی

en: Password
fa: گذرواژه

en: 1 hour
fa: یک ساعت

en: Never
fa: هرگز

en: 1 day
fa: یک روز
