VK OpenAPI (6.x-1.0-alpha11) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Submit
kn: ಸಲ್ಲಿಸಿ

en: Username
kn: ಬಳಕೆದಾರ ಹೆಸರು

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Password
kn: ಗುಪ್ತಪದ

en: Never
kn: ಎಂದೂ ಅಲ್ಲ

en: 1 day
kn: ೧ ದಿನ
