VK OpenAPI (6.x-1.0-alpha11) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: Submit
sv: Skicka

en: Username
sv: Användarnamn

en: None
sv: Ingen

en: Password
sv: Lösenord

en: 1 hour
sv: 1 timme

en: Never
sv: Aldrig

en: 1 day
sv: 1 dag

en: 1 month
sv: 1 månad

en: 1 minute
sv: 1 minut

en: Account details for !username at !site
sv: Kontodetaljer för !username på !site

en: A confirmation email has been sent to your new email address. You must follow the link provided in that email within 24 hours in order to confirm the change to your account email address.
sv: Ett meddelande för bekräftelse har skickats till din nya e-postadress. Du måste följa länken som angivits i detta meddelande inom 24 timmar för att bekräfta ändringarna på e-postadress för ditt konto.
