VK OpenAPI (6.x-1.0-alpha12) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Username
jv: Panganggo

en: None
jv: Nihil

en: Password
jv: Sandhi

en: Link
jv: Tautan

en: Never
jv: Ora tahu
