VK OpenAPI (6.x-1.0-alpha12) - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: Submit
kk: Жіберу

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Password
kk: Құпиясөз

en: Link
kk: Сілтеме

en: 1 hour
kk: 1 сағат

en: Never
kk: Ешқашан

en: 1 day
kk: @count күн

en: Account details for !username at !site
kk: !site сайтында !username есебі
