VK OpenAPI (6.x-1.0-alpha12) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: None
km: គ្មាន

en: Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់

en: Link
km: តំណ

en: Never
km: កុំ

en: Account details for !username at !site
km: សេចក្ដី​លម្អិត​សម្រាប់ !username នៅ !site
