VK OpenAPI (6.x-1.0-alpha12) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Submit
sq: Dërgo

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: Password
sq: Fjalëkalimi

en: Never
sq: Asnjëherë

en: Account details for !username at !site
sq: Detajet e profilit për !username tek !site
