VK OpenAPI (6.x-1.0-alpha12) - en to uk translation catalogue (78 entries)

en: Submit
uk: Надіслати

en: Username
uk: Користувач

en: None
uk: Ні

en: Password
uk: Пароль

en: Link
uk: Посилання

en: 1 hour
uk: 1 година

en: Never
uk: Ніколи

en: 1 day
uk: 1 день

en: Secret key
uk: Секретний ключ

en: Don't use
uk: Не використовувати

en: 1 month
uk: 1 місяць

en: Site URL
uk: Адрес сайту

en: Base URL
uk: Базовий домен

en: 5 minutes
uk: 5 хвилин

en: 15 minutes
uk: 15 хвилин

en: 1 minute
uk: 1 хвилина

en: Redirect URL
uk: Перенаправити URL

en: 7 days
uk: 1 тиждень

en: Application ID
uk: ID додатку

en: Account details for !username at !site
uk: Інформація про користувача !username на !site

en: A confirmation email has been sent to your new email address. You must follow the link provided in that email within 24 hours in order to confirm the change to your account email address.
uk: На Вашу поштову скриньку відправлений лист. Ви повинні перейти по посиланню в листі, інакше Ваш акаунт буде заблокований

en: vKontakte API settings
uk: Налаштування ВКонтакті API

en: Enter your Application ID
uk: Введіть ID Вашого додатку ВКонтакті

en: Enter your secret key
uk: Введіть Ваш секретний ключ

en: Show vKontakte button on login form
uk: Показувати кнопку увійти через ВКонтакті в формі авторизації

en: Do not add vKontakte button to login form
uk: Не показувати кнопку увійти через ВКонтакті в формі авторизації

en: Add vKontakte button to login form
uk: Показувати кнопку увійти через ВКонтакті в формі авторизації

en: Mask for new user name.
uk: Маска імені нового користувача

en: User create error
uk: Помилка при створені користувача

en: New user !name successfully created. Now you should enter your e-mail
uk: Новий користувач !name успішно створений. Ви повинні вказати свій email.

en: !name, you successfully logged in via vKontakte account.
uk: !name, Ви успішно ввійшли на сайт через свій акаунт ВКонтакті

en: Error connecting to vkontakte.ru server
uk: Помилка з’єднання з сервером ВКонтакті

en: vKontakte OpenAPI
uk: ВКонтакті OpenAPI

en: Allow users to login using their vKontakte accounts
uk: Дозволити користувачам входити в систему з допомогою акаунтів ВКонтакті

en: New user settings
uk: Налаштування нового користувача

en: Allow users unite accounts.
uk: Дозволяти користувачам об’єднювати акаунти створені з допомогою кнопки ВКонтакті з існуючим акаунтом

en: Allow users unite own vkontakte account account on Drupal-site.
uk: Дозволяти користувачам об’єднювати акаунти створені з допомогою кнопки ВКонтакті з існуючим акаунтом

en: Oblige users to enter e-mail.
uk: Зобов’язати користувачів вказувати e-mail

en: If checked then user will receive message with request to enter e-mail.
uk: Якщо відмічено, користувач не зможе зайти на сайт, поки не вкаже свій e-mail

en: If you already have account you can <a href="@unite">unite their</a>. <a href="@show">Dont show this message again.</a>
uk: Якщо у Вас є акаунт Ви можете <a href="@unite">об’єднати з поточним</a>. <a href="@show">Не показувати повідомлення знову.</a>

en: Accounts united! Old user !old_user disabled, new user is !new_user
uk: Акаунти об’єднанні. Старий акаунт !old_user вимкнений, новий користувач: !new_user

en: You can't unite your account
uk: Ви не можете об’єднати акаунти

en: Data saved
uk: Дані збережені

en: Using this form you can unite your vkontakte.ru account and old account from this site.
uk: Використовуючи цю форму, Ви можете об’єднати Ваш акаунт ВКонтакті з акаунтом на цьому сайті

en: Incorrect username or password
uk: Неправильне ім’я користувача чи пароль

en: You may use following tokens: %first_name, %last_name, %nickname (and %nickname_lq, %nickname_rq for quotes).
uk: Ви можете використовувати наступні маски: %first_name, %last_name, %nickname (та %nickname_lq, %nickname_rq для лапок).

en: Left quote for nickname.
uk: Ліва лапка для нікнейму

en: Right quote for nickname.
uk: Права лапка для нікнейму

en: Use vkontakte avatar
uk: Використовувати аватар з ВКонтакті

en: Use small avatar
uk: Використовувати малий аватар

en: Use medium avatar
uk: Використовувати середній аватар

en: Use big avatar
uk: Використовувати великий аватар

en: You should enable pictures support on <a href="@usp">user settings page</a>.
uk: Ви повинні включити підтримку аватарів <a href="@usp">на сторінці налаштувань</a>.

en: Role for new vkontakte user
uk: Роль для нового користувача

en: You can't use vkontakte avatars because  your PHP don't support <a href="http://ru2.php.net/curl">CURL functions</a>.
uk: Ви не можете використовувати аватари ВКонтакті, оскільки Ваша версія PHP не підтримує <a href="http://ru2.php.net/curl">функцію CURL</a>.

en: Check node types witch you want to share.
uk: Виберіть тип матеріалу яким Ви хочете ділитись

en: Display share button on full node pages
uk: Показати кнопку поділитись у повній статті

en: Display share button on node teasers
uk: Показати кнопку поділитись у анонсі статті

en: Style of share button
uk: Стиль кнопки поділитись

en: Button styles <a href="!url">description</a>.
uk: Стилі кнопки <a href="!url">опис</a>.

en: Frequency of user data refresh
uk: Частота оновлення даних користувача

en: VK
uk: ВКонтакті

en: Time for e-mail confirmation
uk: Час очікування підтвердження e-mail

en: Enter your e-mail.
uk: Введіть Ваш e-mail

en: Wrong e-mail
uk: Невірний e-mail

en: Error while sending confirmation e-mail
uk: Помилка при надсиланні листа

en: !username,
    
    Thank you for registering at !site. Now you should confirm your e-mail by clicking on this link or copying and pasting it in your browser:
    
    !confirm_url
uk: !username,
    
    Дякуємо за реєстрацію на сайті !site. Тепер Ви повинні підтвердити Ваш e-mail натиснувши на посилання чи скопіювати і вставити її у вікно інтернет оглядача:
    
    !confirm_url

en: E-mail succesfully confirmed
uk: E-mail успішно підтверджений

en: E-mail confirmation error
uk: Помилка підтвердження адресу електронної пошти

en: You already unite your account with <a href="!url">vkontakte.ru account</a>.
uk: Ви вже об’єднали Ваш обліковий запис з <a href="!url">обліковим записом на vkontakte.ru</a>.

en: You can unite your current account with your vkontakte.ru account:
uk: Ви можете об’єднати Ваш акаунт з акаунтом на vkontakte.ru:

en: Node types to share in vkontakte.ru
uk: Тип матеріалу, щоб поділитись ВКонтакті

en: Button with counts
uk: Кнопка з лічильником

en: Button without counts
uk: Кнопка без лічильника

en: use vkontakte share button
uk: використовувати кнопку поділитись ВКонтакті

en: VKontakte share-button settings
uk: ВКонтакті налаштуванні кнопки оприлюднити

en: VKontakte share button
uk: ВКонтакті кнопка оприлюднити

en: Share content of your site on vkontakte.ru
uk: Оприлюднити вміст на ВКонтакті
