VK OpenAPI (6.x-1.0-alpha13) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Submit
ast: Unviar

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: None
ast: Nengún

en: Password
ast: Clave

en: Link
ast: Enllaz

en: Never
ast: Nunca
