VK OpenAPI (6.x-1.0-alpha13) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Submit
bg: Запис

en: Username
bg: Потребителско име

en: None
bg: Няма

en: Password
bg: Парола

en: Never
bg: Никога

en: Secret key
bg: Ключ "Secret key"

en: Account details for !username at !site
bg: Детайли за акаунта !username на !site
