VK OpenAPI (6.x-1.0-alpha13) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Username
bn: ব্যবহারকারীর নাম

en: None
bn: একটিও নয়

en: Password
bn: পাসওয়ার্ড

en: Link
bn: লিঙ্ক

en: Never
bn: কখনোই নয়
