VK OpenAPI (6.x-1.0-alpha13) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Submit
fi: Lähetä

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: None
fi: Ei yhtään

en: Password
fi: Salasana

en: Link
fi: Linkki

en: Never
fi: Ei koskaan

en: 1 day
fi: 1 päivä

en: Redirect URL
fi: Uudelleenohjausosoite

en: Account details for !username at !site
fi: Käyttäjän !username tiedot sivustolla !site
