VK OpenAPI (6.x-1.0-alpha13) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Username
my: အမည်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Password
my: စကားဝှက်

en: Link
my: အချိတ်အဆက် (အခြားစာမျက်နှာတစ်ခုခုသို့ ဆက်သွယ်ထားခြင်း)

en: 1 hour
my: ၁ နာရီ

en: Never
my: ဘယ်တော့မှ

en: 1 day
my: ၁ ရက်
