VK OpenAPI (6.x-1.0-alpha13) - en to sk translation catalogue (14 entries)

en: Submit
sk: Odoslať

en: Username
sk: Používateľské meno

en: None
sk: Žiadne

en: Password
sk: Heslo

en: Link
sk: Odkaz

en: 1 hour
sk: 1 hodina

en: Never
sk: Nikdy

en: 1 day
sk: 1 deň

en: 1 month
sk: 1 mesiac

en: Base URL
sk: Základná URL

en: 5 minutes
sk: 5 minút

en: 15 minutes
sk: 15 minút

en: 1 minute
sk: 1 minúta

en: Account details for !username at !site
sk: Podrobnosti účtu !username na !site
