VK OpenAPI (6.x-1.0-alpha13) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Submit
sl: Pošlji

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: None
sl: Brez

en: Password
sl: Geslo

en: Link
sl: Povezava

en: Never
sl: Nikoli

en: Account details for !username at !site
sl: Podrobnosti uporabniškega računa za !username na !site
