VK OpenAPI (6.x-1.0-alpha13) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Submit
th: ยอมรับ

en: Username
th: ชื่อผู้ใช้

en: None
th: ไม่มี

en: Password
th: รหัสผ่าน

en: Never
th: ไม่เคย

en: Account details for !username at !site
th: รายละเอียดบัญชีผู้ใช้ !username ของเว็บไซต์ !site
