VK OpenAPI (6.x-1.0-alpha13) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Submit
tr: Gönder

en: Username
tr: Kullanıcı adı

en: None
tr: Hiçbiri

en: Password
tr: Şifre

en: 1 hour
tr: 1 saat

en: Never
tr: Asla

en: 1 day
tr: 1 gün

en: Redirect URL
tr: Yönlendirilen URL

en: Account details for !username at !site
tr: !site sitesindeki !username için hesap detayları
