VK OpenAPI (6.x-1.0-alpha8) - en to no translation catalogue (6 entries)

en: Submit
no: Send

en: Username
no: Brukernavn

en: None
no: Ingen

en: Password
no: Passord

en: Don't use
no: Brukes ikke

en: Base URL
no: Base-URL
