VK OpenAPI (6.x-1.0-beta1) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Submit
he: הגש

en: Username
he: כינוי

en: None
he: ללא

en: Password
he: ססמה

en: Never
he: לעולם

en: 1 day
he: יום אחד

en: 1 month
he: 1 חודש

en: 5 minutes
he: 5 דקות

en: 15 minutes
he: 15 דקות

en: Account details for !username at !site
he: פרטי חשבון עבור  !username באתר !site
