VK OpenAPI (6.x-1.0-beta1) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Submit
hr: Pošalji

en: Username
hr: Korisničko ime

en: None
hr: Nema

en: Password
hr: Lozinka

en: 1 hour
hr: 1 sat

en: Never
hr: Nikada

en: 1 day
hr: 1 dan

en: Account details for !username at !site
hr: Detalji o korisničkom računu za !username na !site
