VK OpenAPI (6.x-1.0-beta1) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Submit
nn: Legg inn

en: Username
nn: Brukarnamn

en: None
nn: Ingen

en: Password
nn: Passord

en: Never
nn: Aldri

en: 15 minutes
nn: 15 minuttar
