VK OpenAPI (6.x-1.0-beta2) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: Submit
af: Stuur

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: all
af: alle

en: None
af: Geen

en: Password
af: Wagwoord

en: 1 hour
af: 1 uur

en: Node
af: Mode

en: Never
af: Nooit

en: 1 month
af: 1 maand
