VK OpenAPI (6.x-1.0-beta2) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: Username
cy: Enw defnyddiwr

en: None
cy: Dim

en: Password
cy: Cyfrinair

en: Node
cy: Nod

en: Never
cy: Byth

en: Account details for !username at !site
cy: Manylion cyfrif i !username yn !site.
