VK OpenAPI (6.x-1.0-beta2) - en to el translation catalogue (14 entries)

en: Submit
el: Υποβολή

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: all
el: όλα

en: None
el: Κανένα

en: Password
el: Συνθηματικό

en: 1 hour
el: 1 ώρα

en: Node
el: Κόμβος

en: Never
el: Ποτέ

en: 1 day
el: 1 ημέρα

en: 5 minutes
el: 5 λεπτά

en: 15 minutes
el: 15 λεπτά

en: 1 minute
el: 1 λεπτό

en: Application ID
el: ID Εφαρμογής

en: Account details for !username at !site
el: Λεπτομέρειες του λογαριασμού !username στον ιστοτόπο !site
