VK OpenAPI (6.x-1.0-beta2) - en to eu translation catalogue (12 entries)

en: Submit
eu: Bidali

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: all
eu: denak

en: None
eu: Bat ere ez

en: Password
eu: Pasahitza

en: 1 hour
eu: Ordu bat

en: Node
eu: Nodoa

en: Never
eu: Inoiz ez

en: 1 day
eu: Egun 1

en: Secret key
eu: Giltza sekretua

en: 5 minutes
eu: 5 minutu

en: 1 minute
eu: minutu 1
