VK OpenAPI (6.x-1.0-beta2) - en to ga translation catalogue (7 entries)

en: Username
ga: Ainm úsáideora

en: None
ga: Roghnaigh ón liosta

en: Password
ga: Pasfhocal

en: 1 hour
ga: uair amháin

en: 1 day
ga: Lá amháin

en: 1 month
ga: mí amháin

en: 1 minute
ga: Nóiméad amháin
