VK OpenAPI (6.x-1.0-beta2) - en to hi translation catalogue (11 entries)

en: Submit
hi: जमा करें

en: Username
hi: प्रयोक्ता का नाम

en: all
hi: सभी

en: None
hi: कोई नहीं

en: Password
hi: कूटशब्द

en: 1 hour
hi: @count घंटे

en: Node
hi: नोड

en: Never
hi: कभी नहीं,कदापि नहीं

en: 1 day
hi: १ दिन

en: 1 minute
hi: 1 मिनट

en: Account details for !username at !site
hi: !site पर !username के खाते की जानकारी
