VK OpenAPI (6.x-1.0-beta2) - en to ja translation catalogue (13 entries)

en: Submit
ja: 送信

en: Username
ja: ユーザー名

en: all
ja: すべて

en: None
ja: なし

en: Password
ja: パスワード

en: Node
ja: ノード

en: Never
ja: なし

en: 1 day
ja: 1日

en: Secret key
ja: シークレットキー

en: Base URL
ja: ベースURL

en: 1 minute
ja: 1分

en: Redirect URL
ja: 転送先URL

en: Account details for !username at !site
ja: !usernameさん !siteへようこそ
