VK OpenAPI (6.x-1.0-beta2) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Submit
ku: بنێرە

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: None
ku: هیچ

en: Password
ku: وشەنهێنی

en: Node
ku: گرێ

en: Never
ku: هیچ کاتێک
