VK OpenAPI (6.x-1.0-beta2) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Username
mr: सदस्यनाम

en: all
mr: सर्व

en: None
mr: काहीच नाही

en: Password
mr: परवलीचा शब्द

en: 1 hour
mr: एक तास

en: Node
mr: शाखा

en: Never
mr: कधीही नाही

en: 1 day
mr: १ दिवस
