VK OpenAPI (6.x-1.0-beta2) - en to vi translation catalogue (14 entries)

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Username
vi: Tên người dùng

en: all
vi: tất cả

en: None
vi: Không có

en: Password
vi: Mật khẩu

en: 1 hour
vi: 1 giờ

en: Never
vi: Không bao giờ

en: 1 day
vi: 1 ngày

en: Secret key
vi: Khóa bí mật

en: 1 month
vi: 1 tháng

en: 5 minutes
vi: 5 phút

en: 15 minutes
vi: 15 phút

en: 1 minute
vi: 1 phút

en: Account details for !username at !site
vi: Chi tiết tài khoản của !username tại !site
