VK OpenAPI (6.x-1.0-beta2) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Submit
ar: إضافة

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: all
ar: الكل

en: None
ar: لا شيء

en: Password
ar: كلمة المرور

en: Node
ar: العقدة

en: Never
ar: أبدا

en: 1 minute
ar: دقيقة واحدة

en: Account details for !username at !site
ar: تفاصيل حساب !username على !site
