VK OpenAPI (6.x-1.0-beta2) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Submit
az: Təqdim

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: None
az: Yoxdur

en: Password
az: Parol

en: Node
az: Material

en: Never
az: Heç vaxt

en: 1 minute
az: 1 dəqiqə
