VK OpenAPI (6.x-1.0-beta2) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: Submit
be: Захаваць

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: all
be: усе(ё)

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Password
be: Пароль

en: 1 hour
be: 1 гадзіна

en: Node
be: Вузел

en: Never
be: Ніколі

en: 1 day
be: 1 дзень

en: Secret key
be: Сакрэтны ключ

en: 1 minute
be: 1 хвіліна
