VK OpenAPI (6.x-1.0-beta2) - en to ca translation catalogue (14 entries)

en: Submit
ca: Envia

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: all
ca: tot

en: None
ca: Cap

en: Password
ca: Contrasenya

en: Never
ca: Mai

en: 1 day
ca: 1 dia

en: 1 month
ca: 1 mes

en: Base URL
ca: URL base

en: 5 minutes
ca: 5 minuts

en: 15 minutes
ca: 15 minuts

en: 1 minute
ca: 1 minut

en: Redirect URL
ca: URL de redirecció

en: Account details for !username at !site
ca: Detalls del compte per a !username a !site
