VK OpenAPI (6.x-1.0-beta2) - en to et translation catalogue (12 entries)

en: Submit
et: Sisesta

en: Username
et: Kasutajanimi

en: all
et: kõik

en: None
et: Puudub

en: Password
et: Parool

en: 1 hour
et: 1 tund

en: Node
et: Postitus

en: Never
et: Mitte kunagi

en: 1 day
et: 1 päev

en: 1 month
et: 1 kuu

en: 1 minute
et: 1 minut

en: Account details for !username at !site
et: !username konto detailid !site lehel
