VK OpenAPI (6.x-1.0-beta2) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Submit
gu: રજૂ કરો

en: Username
gu: ઉપભોક્તા

en: None
gu: એકે નહિ

en: Password
gu: સાંકેતિક શબ્દ

en: Node
gu: નોડ

en: Never
gu: કદી નહી

en: 1 day
gu: ૧ દિવસ

en: 1 minute
gu: ૧ મિનિટ
