VK OpenAPI (6.x-1.0-beta2) - en to hu translation catalogue (17 entries)

en: Submit
hu: Beküldés

en: Username
hu: Felhasználónév

en: all
hu: mind

en: None
hu: Nincs

en: Password
hu: Jelszó

en: 1 hour
hu: 1 óra

en: Node
hu: Tartalom

en: Never
hu: Soha

en: 1 day
hu: 1 nap

en: Secret key
hu: Titkos kulcs

en: 1 month
hu: 1 hónap

en: Base URL
hu: Alapelérés útvonala

en: 5 minutes
hu: 5 perc

en: 15 minutes
hu: 15 perc

en: 1 minute
hu: 1 perc

en: Redirect URL
hu: Átirányítási webcím

en: Account details for !username at !site
hu: !username felhasználói adatai (!site)
