VK OpenAPI (6.x-1.0-beta2) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Submit
is: Vista

en: Username
is: Notendanafn

en: all
is: allt

en: None
is: Engin

en: Password
is: Lykilorð

en: 1 hour
is: 1 klst

en: Node
is: Nóða

en: Never
is: Aldrei

en: 1 minute
is: 1 mínúta

en: Account details for !username at !site
is: Aðgangsupplýsingar fyrir !username at !site
