VK OpenAPI (6.x-1.0-beta2) - en to lv translation catalogue (16 entries)

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: all
lv: visi

en: None
lv: Nav

en: Password
lv: Parole

en: 1 hour
lv: 1 stunda

en: Node
lv: Mezgls

en: Never
lv: Nekad

en: 1 day
lv: 1 diena

en: Secret key
lv: Slepenā atslēga

en: Site URL
lv: Vietnes URL

en: Base URL
lv: Bāzes URL

en: 5 minutes
lv: 5 minūtes

en: 1 minute
lv: 1 minūte

en: Application ID
lv: Lietojumprogrammas ID

en: Account details for !username at !site
lv: Konta detaļas lietotājam !username vietnē !site.
