VK OpenAPI (6.x-1.0-beta2) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Submit
ml: സമര്‍പ്പിക്കു

en: Username
ml: ഉപയോക്താവിന്റെ നാമം

en: all
ml: എല്ലാം

en: None
ml: ഇല്ല

en: Password
ml: പ്രവേശന വാക്ക്

en: Node
ml: നോഡ്
